Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 honapos babatoknak/ anyateje...

8 honapos babatoknak/ anyatejes hanyszor adtok mast, mint anyatejet?

Figyelt kérdés
mi de gyumi, ebed fozelek, ezek utan meg szokott cicizni, de delutan mar nem kap mast, csak anyatejet. adjak neki mast is, ha igen mit? este pl. cicizettfel8 kor es 8 kor ugy nezte, hogy mi mit eszunk, hogy adtam neki fozeleket.
2014. febr. 5. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém már nem anyatejes, sajna nekem nem volt sok. Nekem már nagyon sok mindent eszik, van 6 foga bír már annyira rágni vele ahogy észrevettem. Reggel tápszert kap, utána joghurt, délbe főzi, vagy resztelt máj krumplival, vagy vmi leves vagy amit már meg tud enni, du gyümi vagy tejpép és este megint tápszert. Szerintem megpróbálhatsz neki adni már mást is.
2014. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2szer kapott mast ebben a korban. Ebedre fozelek es uzsira gyumolcs, a tobbi cici. Most lassan 1 eves es most kezd reggelizni is mast, de a cici ugyanugy megmaradt minden etkezesnel.
2014. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!