Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálásnál az ételektől...

Hozzátáplálásnál az ételektől körülbelül mennyire lakik jól a pici?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kisfiam 4 hónapos, tápszeres sajnos, elkezdtük a hozzátáplálást, körülbelül mindennel tisztában vagyok.. csak az érdekelne főként, hogy pl fél banántól mennyire lakik jól.. illetve a tejpépektől stb! Ti hogy csináltátok? Hogy adtatok neki tápszert/anyatejet illetve szilárdabb ételeket ? :)

Köszönöm előre is !



2014. febr. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván logikus, a tejpép laktatóbb mint egy gyümölcs. Ugyanúgy mint felnőttnél.

Te is jobban laksz egy spenótfőzeléktől mint egy almától.

Gyümölcsöt inkább délelőtt adj a babádnak, ne du.vagy este, hogy ne piszkálja fel a pocakját. Du és este inkább főzeléket vayg tejpépet adj.

De hogy a fél banántól mennyire lakik jó, ez a fiadtól függ :) az egyik gyerekemnek minimum két banán kellett egy jóllakáshoz, a másiknak elég volt két falat is....

Ne erőltesd az evést, mindig annyit adj neki, amennyit kér.

2014. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam is nemsokara 4 honapos lesz.Te milyen szilardat adtal neki legeloszor?
2014. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És a tejpép illetve gyümölcs után kb mennyi idővel adtál neki ujra tápszert/anyatejet? :)

Én az almával kezdtem, de az nem jött be.. savanyu volt neki, cukrozni nem akartam.. igy jött a banán, azt szereti, illetve a tejpép :) most itt leragadunk pár napra.. aztán jön a barack.. :)

2014. febr. 13. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz más fajta almákkal, amik édesebbek. Lehet, hogy csak az a fajta volt neki savanyú. De keverheted banánnal is, az is édesíti.
2014. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!