Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálásnál az új ízt...

Hozzátáplálásnál az új ízt majd külön, magában kell majd adni, vagy egy ismert ízhez kell hozzákeverni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mindegy. de minden íz neki egy szuper új dolog vagy is felesleges keverni is, de az sem baj ha megteszed.

a lényeg a fokozatosság.

2013. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Okosabb külön adni. Szüksége van arra, hogy minél több ízt tudjon megismerni. Ha majd mindent eszik, akkor is különféle ízeket fog enni.
2013. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És A sűrűbb dolgokat(mint pl banán) kell valamivel hígítani?Ha igen mivel?
2013. jan. 25. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában külön egy ízt kell kóstoltatni, de pl. a meggyet mindenképp keverve javaslom (nálunk banánnal nagy kedvenc). Én a banánt sem higítom, csak leturmixolom alaposan és elég híg az neki.
2013. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:
Èn csak a kezdö èteleket adtam magukban (barack,alma),illetve csak abban az idöszakban,amikor mèg kis mennyisègeket ettünk egyszerre. Azokat mindig kevertem,amiknek önmagukban alig van ìzük (pl. krumpli,rizs),vagy nagyon erös ìzük van (rèpa,sütötök),vagy valamièrt nem jò egyszerre sokat adni belölük (spenòt,banàn-a fiamat fogja). Ès volt egy idö,amikor 2,5deciket evett,na akkor is vegyesen adtam neki mert egyfèlèböl ennyit nem lehet enni..
2013. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:

Illetve akkor is èrdemes keverni az ùjat a màr ismerttel,ha a baba òvatosabb,finnyàsabb,ìgy talàn könnyebben elfogadja. Vagy ha èrzèkenyebb a pocakja,esetleg allergiagyanùs az ùj dolog.

Szerintem èrezni fogod. :-)

Higitàs: anyatej (bàr èn nem szeretem ìgy felhasznàlni),sajàt fözövìz,vìz,sajàt prèsnedv,lèdùs gyümi v.zöldsèg. Sürìtès: krumpli,(rizs)liszt,ksz,

2013. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

... keksz,gabonapèp,sürü gyümi v. zöldsèg.

Bocsànat,csak telòròl pötyögök.

2013. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!