Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy adjak bármilyen ételt a...

Hogy adjak bármilyen ételt a kezébe, ha mindent a torkára dug?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapos. A darabos étellel jól boldogul, de ha kiflit vagy banánt adok a kezébe azt rögtön addig tolja be a szájába, amíg fér. Ha én tartom az nem jó neki, úgy nem kell. Ha apró falatokat rakok elé, akkor matricát csinál belőlük :(

Mivel tudnék még próbálkozni? Vagy várjak türelemmel, majd megérik rá?


2014. febr. 18. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kicsit nagyobb falatokat adtam neki, egy banánt például 3-4 darabban. Azt még akkor is meg tudta enni, ha az egészet betolta a szájába.
2014. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráér még. Az enyém is ezt csinálta, alig mertem a kezébe adni, aztán egy évesen már rájött, hogy hogyan kell. :)
2014. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lcs ***** válasza:
nekem is pont ekkora a kisfiam, kölesgolyót, vagy pufit próbáltad már kezdésnek? könnyen elolvad a szájában és azt tudja fogni önállóan :) a kiflivel nekem is ezt csinálja amúgy, betolná egyben...:)
2014. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne én éppen ez miatt kezdtem neki korán adogatni a pufit 6-7hónapos volt mikor adtam neki először akkor nekünk is be tömte egyből de aztán szépen lassan rá jött hogy kisebb falatokban jobb. holnap lesz szintén 10 hónapos :)
2014. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!