Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barmilyen tipusu 5 szemelyes...

Barmilyen tipusu 5 szemelyes autoba befer hatul 3 gyerekules?

Figyelt kérdés
Autovasarlas elott allunk, jelenleg egy kicsi es egy pici gyerekunk van. Nehany even belul szeretnenk majd egy harmadikat. Kerdes, hogy 3 autosules hogy fer el egy 5 szemelyes autoban. Szerintem sehogy, nem is lattam meg ilyet. Valaki latott ilyet, megoldhato? Vagy nagyobb , 5nel tobb szemelyes autoban gondolkodjunk?

2014. febr. 5. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Habár három gyerekkel szerintem érdemes több, mint ötszemélyes autóban gondolkodni, ha még nem szeretnétek akkorát, tudom ajánlani azokat, amelyeknek hátul három külön ülésük van. Szerintem ez az, amire érdemes figyelni. Nekem egy Citroen Xsara Picassom van, habár még csak egy gyerekkel, de egy bálna ez a kocsi, nagyon kényelmes! :)
2014. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sem az autó márkája sem az ülések márkája nem elhanyagolható, nem minden 5 személyes autóba fér bele 3 gyerekülés hátra, sőt, kevésbe fér bele


itt találsz lehetőségeket, kell idő az átmazsolázáshoz, az biztos

[link]

2014. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Seat Leonba sajnos nem fér be:(
2014. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok kocsit kellett megneznunk :) egy ford mondeo kombi (2.0tdi motor) mellett dontottunk.

Hatalmas a labter hatul, mi eleg magasak vagyunk azvulesek

2014. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

Szoval az uleseket majdnem koppig toljuk hatra es akkor se er a felnott ember terde se a vezeto uleshez.

2 gyerekules 1 hordozo priman elfer benne (nekem csak 1 gyerekem van, tesomnak ketto)! Nem csale egyik se nem all ferden.

Nincs res az ulesek kozott, de preselodve sincsenek!

Tesomeknak primerajuk van.

Ok is hatratoljak az ulest de akkor a gyereknek mar nem loghat a laba, vagy ratolom az ulest a labara..

Felnott embernek beall a terde hatul... Nagyon szep kocsi, de nem a legjobb valasztas!

2 ules es a hordozo ferden fer el egymas mellett! Szo szerint bele kell fesziteni az uleseket a kocsiba!

Okosan nezzetek szet! Uleseket ugy allitsatok ahogy hasznalni fogjatok! Ulj be apa moge, ha te kenyelmesen elterpeszkedve ulsz be is legyen hely!

A kombi kivitel es a ferdehatunak is ugyanakkora a labtere hatul :)

Erdemes hosszabb autokban gondolkozni!

2014. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami meg szempont volt, hogy mi sokat jarunk kulfoldre nemetorszagba rokonokhoz, nyaralni pl horvat es a 12 oras ut ne legyen megterhelo! Ne legyen fapad es kiulve se legyenek az ulesek!a konnyu es olcso szerelhetoseg, klima es a fogyasztas (6,2vel jarok el)
2014. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ egy opel corsa is 5 személyes de mégis fele akkor benne az ülés mint egy nagy autóban. Mindenképp nagy autó kell hozzá hogy beférjen 3 gyerekülés. Azért a nagyobb terepjárókba befér nekünk 7 személyes van, de a plusz két ülés a csomagtartóban nyitható tehát alapból és sok cuccal ez is 5 személyes. Simán beférne 3 gyerekülés. Minden ülése külön dönthetö így még van is köztük valamennyi hely.
2014. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Audi A6-os kombink van, rendesen befér hátulra a három gyerekülés.
2014. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy peugeot 307-sem van, abba semmi esetre sem fer be 3 gyereküles.

Ferjemnek egy VW touran, abban siman befer a 3 gyereküles. ott a ket gyereküles mellett meg egy felnött kenyelmesen elfer közeppen.

2014. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha isofixes üléseket akarsz minden gyereknek, akkor olyat kell venni, ahol 3 ülés van kialakítva hátul, akkor van 3 isofixes pont is. Nekünk is nagy kombink van, középre beférne még1 ülés, de csak 2 rögzítési pont van.

Korfüggő amúgy, mert még a Toyota Yarisba is be lehet rakni 3 gyereket hátra, csak a megfelelő méretű üléseket kell megtalálni hozzá. Általában az Opelekben (Astra) egég széles hely szokott lenni hátul.

[link]

[link]

2014. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!