Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tv paprikát mikortól lehet adni?

Tv paprikát mikortól lehet adni?

Figyelt kérdés
szeretnék lecsót adni babámnak de paprikát még nem evett.

2014. febr. 28. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

6 hónapos korban adható bébiétleben van paprika, azt evett ma vacsira a fiam.

Szóltam adni a kezébe programon paprikát rágni. 8 hónapos.

2014. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj de jó akkor holnap az lesz az ebédje :) amúgy 10,5hónapos de még nem mertem neki adni. paradicsomot azt már eszi és imádja is.
2014. febr. 28. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Paprikat nem tudom, de paradicsomot 1 eves kor utan "szabad" adni, mert nagyon allergizalo.
2014. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem a védőnő mondta hogy 7hónaposan adhatok neki már.
2014. márc. 1. 10:16
 5/10 A kérdező kommentje:
meg evett már paradicsomos krumplit bébiételben is.
2014. márc. 1. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak ekcemas foltjai lettek, es kerdezte a dokino, hogy ugye nem adtam meg neki paradicsomot, mert azt csak 1 ev utan lehet. Mindenki mast mond :) egyebkent meg ha megkostoltatod vele es nincs semmi baja tole, akkor lehet adni. Nem is lehet ezt kovetni, hogy mit mikortol, hogyan. Ha lenne egy egyseges tablazat, akkor igen, na de igy hogy mindenhol mast irnak es mondanak...
2014. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, egyebkent kapott lecsot?
2014. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen ma kapott és nagyon ízlett neki :) most figyelem hogy nem e pattog ki tőle :) kb 200-250ml meg is evett belőle utána meg egyből be aludt.
2014. márc. 1. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a lányom, mikor mondta a védőnő, hogy lehet paradicsomot adni, de csak úgy, ha leszedjük a héját és ki kell szedni a magokat. Gondolom azok okoznák az allergiát. Amúgy bébiételben van 4 hos paradicsomos.
2014. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerencsére nem lett semmi baja :)
2014. márc. 2. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!