Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet valahonnan igényelni...

Lehet valahonnan igényelni termékmintát? (tejpép például)

Figyelt kérdés
Lassan kezdenék ilyeneket adni kislányomnak, de nem vennék feltétlenül egy egész dobozzal, hátha nem eszi meg. Régebben barátnőm valahonnan kapott termékmintákat (és jó is, mert a három fajtából egyet evett a lánya), van még most is ilyen?
2014. márc. 1. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnőnél és a gyerek orvosnál is vannak hippes minták. De máshol még nem találkoztam vele.
2014. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A milumil-es oldalról kértem.
2014. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A milumil, milupa és a dm saját márkás babylove tejpépeit nagyon szerette a kisfiam. Főleg a vaníliásat, banánosat és a gyümölcsöset. Nekünk ez volt az uzsi ezzel váltottam ki. Egy teljes értékű tejes étkezésnek felel meg.
2014. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!