Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépet melyik napszakban...

Tejpépet melyik napszakban érdemes adni a babának? Utolsó étkezést gyanánt, vagy utolsó előtti étkezésként? Fájhat tőle a hasa? Milyet használtok ízre? Én kekszeset vettem, jó az? 6 hós baba

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én minden új dolgot reggel adnék, hogy ha esetleg fáj a pocija, ne éjjel kelljen mellette ügyeletet tartani.
2014. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az első jól mondja először próbáld ki, hogy nem-e fáj a hasa, utána ha nincs semmi gond akkor lehet adni utolsó étkezésre, mert jobban laktat.
2014. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk írt fel a doktornő Milupa Milumil HA vaníliásat, azt adtam 1 éves koráig. Utána Milumil málnásat vettem, azt szerette a legjobban. Uzsonnára kapta.

Igaza van az elsőnek, reggel adjad neki, hogy lássad, nem fáj-e tőle a hasa.

2014. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy lesz! :)
2014. márc. 5. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!