Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem jön össze a második...

Ha nem jön össze a második baba, milyen vizsgálatokra érdemes mennem? A nőgyógyászom csak annyit mondott, hogy "legyünk együtt", meg hogy 30 év felett tovább tart összejönnie.

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokat kérjek és kitől (körzeti, nőgyógyász, endokrinológus...)? Több, mint egy éve nem fogan meg a következő baba.

2014. jan. 11. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 37 éves vagyok és 8 hónapja próbálkozunk a 3 ik gyermekkel,ha minden igaz most összejött,nagyon remélem!Megjegyzem nekem magas vérnyomásom alapból,szóval előbb a férjemet küldte a nőgyógyászom spermamintára,majd én jártam edokrinológusnál,vérvételen megnézték a korai klimaxot a hormonokat és mikor mindent renben találtak,akkor az endokrinológus írt ki nekem egy gyógyszert amit a 30 feletti nők szednek és peteérő gyógyszert szedem,nekem anélkül nem is sikerülne,pedig mindkét fiammal egyből teherbe estem,de sajnos ahogy múlik az idő nem ugy működnek a hormonok sem.A másik én két hónapig kerstem az orvost,mert nekem oylan orvos kellett aki segít is,nem csak azt mondja ne adjuk fel!
2014. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kifelejtettem,h az endokrinológus még a vérnyomás gyógyszereim is kicserélte.Szóval az első lépés szerintem egy jó doki aki tudja a kivizsgálás sorrendjét
2014. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:
Milyen az a gyógyszer amit 30 feletti nőknek írnak fel? Erről még nem hallottam, pedig sok mindenen keresztül mentem már.
2014. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy év után nem akar összejönni és a doki csak ennyit mond, szerintem keresned kéne egy másikat.

Amire minimum szükség lenne: 3. napi hormonszintek, TSH, cukor-inzulinterhelés, ultrahang.

2014. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok.A neve Gluformin.Nekem az endokrinológus valami olyasmit mondott,mivel ő írta ki,hogy a hasonló mint a peteérő gyógyszer,de mégsem,mert a pajzsmirigy-méh-cukor összekötődésben vannak,amit idáig is tudtam.Szóval mikor kezdődik az ovuláció,akkor a cukorszint egy picit megnövekedik és a gluformin szabájozza a cukrot,hogy időben legyen a tüszőrepedés.Én csak azt írom,amit az endokrinológus mondott.
2014. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint van segitség... Esetleg van olyan szerencsém h a XI vagy XXII kerben van orvosotok, akit ajànlanàtok nekem tovàbblépni?
2014. jan. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!