Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adhatok 8hónapos babámnak...

Mit adhatok 8hónapos babámnak hogy ne legyen nagyon kemény a kakija?

Figyelt kérdés
Tápszeres a kisfiam elejétől fogva. Kérdeztem az orvost hogy adhatok e bolti tejet neki napközben, azt mondta, hogy lehet, de 3,5%osat! Kap is 2x-3x naponta, de nagyon keményet kakil, és kínlódik is... Mondtan az orvosnak, azt mondta adjak neki sok kamilla teát! Naponta megiszik nekem 3-4dl-t és mégis :( Tápszerből meg már nem tudunk megvenni annyit amennyit szoktunk egy hónapban, mivel páromat kényszer szabadságra küldték :(
2014. márc. 17. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem én is, az én kisfiam nagyon szereti :)
2014. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem segített volna a zabtej: édes almát vízzel leturmixolni (héj nélkül), leszűrni és azt adni neki. Üdítő, finom, egészséges ital és garantáltan lágy lesz a széklete. Tejet, ha adsz, igen, 3,5 %-at, de hígítsd vízzel 1-1 arányban. Így benne maradnak a tápanyagok, de a tej magas kalcium- és fehérjetartalma nem terheli meg úgy a szervezetét.
2014. ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!