Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A ti babátok megette a natúr...

A ti babátok megette a natúr gabonapépet?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1 hét múlva lesz 5 hónapos. Vettem neki a dm-ben babylove márkájú natúr gabonapépet. Ahogy megpróbáltam neki adni belőle, kiköpte. Nem ízlett neki.

Én is megkóstoltam, és nem csodálkoztam rajta, hogy nem ette meg. Semmi íze nincs. Ti hogy oldottátok meg? Ízesíthetem esetles valami barackpéppel vagy valami mással? Előre is köszönöm a válaszokat :)


2014. márc. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig gyümölccsel keverem a tejpépeket, különben megfogná a hasát a fiamnak. (Szilva, barack, sárgadinnye - ami éppen kéznél van. :) )
2014. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is erre gondoltam, mert tényleg semmi íze nincs.
2014. márc. 17. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magában meg sem próbáltam, mindig gyümölccsel kevertem a hétgabonás milumilt. És még így sem élvezte különösebben. :)) Mi legtöbbször fosfovit biscottit reszeltünk neki pépbe, míg ilyen pici volt, aztán 7 hónaposan már 8 foga volt, onnantól mindent darabosan evett. Nem volt nagy karrierje nálunk a pépeknek.
2014. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ebbe a natúr gabonapépbe én is belefutottam...

gyümölcs mellé kiváló :)

viszont a tejpépet imádta a gyerekem, így azt kapott néha uzsonnára-tízóraira, de egy idő után már kevés volt neki (érthető), így a tejpépet dúsítottam a gabonapéppel, de leginkább azért, hogy elfogyjon!

és a legszebb a dologban, hogy amikor elfogyott végre, akkor Anyukám hozott még egy dobozzal, mert látta, hogy eszi a gyerek.... :)))

2014. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok segítő választ! Aranyosak vagytok!

Kedves utolsó. Hát ne haragudj, de ezen nevettem. :) Nagy erőlködések árán sikerült úgy alakítani a dolgokat, hogy elfogyjon, anyukád pedig kedvességből hozott még egy dobozzal. Ez nagyon aranyos :) Ilyenek ezek az anyák :) :)

És tejberizs pépet adtatok babáitoknak? Az milyen volt? Én ma vettem vaníliásat, uzsikor próbáljuk ki.

2014. márc. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!