Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket és egy nap hányszor...

Miket és egy nap hányszor eszik a 8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Szopizik még a lányom,8 és fel hónapos.7 körül cicizik még az ágyban,délelőtt nem fogadja el a gyümölcsöt,ezért csak délben kap először szilárdat,főzeléket.Persze délelőtt még szopizik.Aztán játszás,alvás délután és utána fél 5 fele kap gyümit.Este 7-kor meg vacsit valinilás tejpépet.Nem kéne neki többször enni?Mit adjak délelőtt ha gyümit nem fogadja el.Kaphat már darabosabbat is,vagy még pürésítsem neki az ételeket?Kölesgolyót mikortól lehet adni neki?Köszi a válaszokat előre is.

2014. márc. 13. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
igaz kislányom már 11hónapos. de le írom hogy mi 8hónaposan hogy etettük. reggeli 7-8tápszer 10-11gyümölcs ha elfogadta ha nem akkor joghurt. ilyenkor aludt 1-2órát 13ebéd főzelék 16-17tejpép 19-20tápszer és alvás mai napig kb így van csak már azt eszi amit mi. ja és olyat csináltam neki ebédet mit a krumpli répával akkor már darabosra csináltam neki hogy szokja a rágást igaz akkor még nem volt neki foga most is csak 2van de nincs kint neki teljesen. már adok neki zsemlét kenyeret meg péksütiket is.
2014. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kevésnek tartom. Enyém is 8 hónapos. Reggel szopi, délelőtt tápszer alapú tejpép, délben főzelék, délután gyümölcs, este ha 6-7 körül éhes pép, 9 körül még pép (rizspép). Tápszert nem fogadja el, ezért kell a sok pép, tej meg kevés van. Elvileg ebben a korban este is mehetne a főzelék.
2014. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nekem is az a gondom, h nem veszi el a tápit illetve a cumit sem, s a tejem egyre kevesebb! Nekem is azt mondták, h több tejpépet adjak....de engem idegesít, h nincs meg a megfelelő folyadékbevitele, bár azért sokszor szopik még, csak nagyon kevés van...étkezések közötti ivásra elég! Te adsz neki folyadékot, mit és mennyit? Milyen az a tápszer alapú tejpép? A kérdezőnek pedig annyit írnék,h szerintem is kevés egy kicsit a szilárd kajcsi, délután még esetleg lehetne 1x vmi főzelékfélét, vagy a délelőttivel próbálkozni jobban.....
2014. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves Első!Milyen joghurtot adtál a gyermekedenk 8 hónaposan?
2014. márc. 13. 14:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves Második!nekem azért van tejem rendesen,tehát jól lakik vele.De ettől függetlenül a délelőtti kajcsit megpróbálom erőlteteni neki.
2014. márc. 13. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van tejed, az más.:) Akkor elég az esti pép. Kölesgolyó mehet neki.


3-as. Enyém se fogadja el a cumit, így ikeás csőrös pohárból iszik. Abból nem ömlik a víz, bár képes eláztatni magát. Csak vizet kap pótlásként étkezések után, kettő között nem. Túl sokat nem hajlandó inni, pár kortyokat. Keveslem a pisis pelust, de megtömni meg nem tudom. Kakival nincs gond, nincs beszáradva, kutacsa nincs beesve, gondolom nem áll kiszáradás szélén.


2-es voltam.

2014. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tápszert lehagytam. Müllerben szoktam venni olyat, ami külföldre készült és úgy ragasztanak rá magyar címkét. Nestlé első grízpépem, Milupa csokis 6 hónapostól, Milupa alma-vaníliás kis golyókkal 8 hónapostól. Ezek mind tápszer alapúak, nem tej.
2014. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, én is megnézem majd a tápszer alapút a Müllerben....
2014. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!