Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Honnan tudom, hogy jól lakott-e?

Honnan tudom, hogy jól lakott-e?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem hozzátáplálni a kislányomat, szerencsére tök jól fogadott mindent idáig. Uzsira gyümit kap, ebédre elkezdtem főzelékekkel kinálni. Kínálom őt utána tejjelis, szopizik mindig utána, de nem vagyok biztos abban, hogy ilyenkor. Minden alkalommal tényleg éhes még. Jó főzeléket elég keveset kap,szóval gondolom amellé tényleg kell, de uzsinál van hogy egy egész bébiétel üvegnyit befal és utána még cicizik is.(jobb híján azokat az üvegeket használom mércének, de 90%-ban én gyártom neki a kajákat.) Van, hogy ilyenkor sokat vissza is bukik. Fogalmam sincs adjak-e neki tejet vagy sem, mert eléggé szeret csak úgy is cicizni, neki nem csak evésre kell sajna.
2014. márc. 17. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amig ő kéri a cicit.Két etetés közt várj legalább 1órát.Ha valóban éhes akkor azt jelezni fogja.
2014. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!