Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 13 hónapos babának, akinek 4...

13 hónapos babának, akinek 4 foga van (talán most jön az alsó hátsó), tudnátok írni darabosabb menüket, ételeket?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék,mit főzzek neki..

2014. márc. 22. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a babától függ. Az én 13 hónaposom 6 foggal már ugyanazt ette, amit mi, nagyon szeretett rágni. Most 15 hónapos, még mindig 6 foggal, gond nélkül tudja harapni az almát.

Amíg még külön főztem a gyerekeknek, komplett ételeket főztem, például csirke-répa-zöldbab-krumpli, petrezselyemmel és hagymával, fokhagymával ízesítve, és életkortól függően turmixolva, villával összenyomkodva vagy csak darabolva. 13 hónapos már bármit ehet, amit Te megennél együtt, azt neki is lehet. Én halat is adtam egy héten egyszer, például hal-rizs-répa joghurttal.

2014. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13 hónaposan a lányom csak azt ette, amit mi. 2 foga volt 15 hónapos koráig, de simán megevett akármit. Nagyon szerette akkoriban a csirkepörköltet tésztával (mondjuk én mellből szoktam csinálni). :)
2014. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!