Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A tejpépet is be kell vezetni?

A tejpépet is be kell vezetni?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejes volt a babám, 4 hónapos múlt.

2014. márc. 25. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Nem korai még? Tudom, nem ez volt a kérdés.

2014. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Almát, sütőtököt, répát már eszik kanálból (tejjel elkeverve) nagyon szereti ezeket. Nem hízott rendesen ezért javasolta a védőnő,hogy kezdjük hozzátáplálni. Nyilván ezektől sem fog elhízni, ezért most a tápszer helyet inkább a tejpépet választanám, mert még mindig nem nagyon hízik. Cumisüveget nem fogadja el, de a kanalat nagyon szereti és szívesen fogadja. Nem szívesen szoktatnám a tápszer miatt most üvegre. (cumija sincs)
2014. márc. 25. 19:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva lesz 5 hónapos.
2014. márc. 25. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Értem!

Ha van még tejed és szopik is a babácskád, akkor a Humana tejmentes pépjeit nagyon tudom ajánlani (amúgy is :))

2014. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van tejem, szépen eszik is, csak pont egy étkezésnyi tej hiányzik, pont az a mennyiség amitől hízna. 600g tejet megeszik, de még legalább 50-80g kellene. De akárhogyan fejem, akármennyit iszok, már szoptatós teát is vettem, valahogy ez a plusz pár gramm egyszerűen nem termelődik meg. Kb. 3 hete próbálom szaporítani a tejem, de valahogy elérte a vég kapacitását.
2014. márc. 25. 19:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Nézem ezt a tej menetes tejpépet (Humana) miért jó, hogy ez tej mentes?
2014. márc. 25. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:

én is kb. ennyi idős korában kezdtem el aadni a kiafiamnak a tejpepet.

nekünk a milumil vaniliasat írta fel a gyerekdoki,az 4 hónapos kortól adható, és ha jól emlékszem hipoallergen.

2014. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Sosem adtam tejpépet, mert tejet sem akarok, tejterméket sem, mi sem fogyasztunk, mert tejből van. Adhatsz tejmentest, pld milumil 7 gabonás, vagy sinemil, gyümölcslével is lehet. Megelőzhetsz sok allergiát. Szoptass, amíg tudsz!
2014. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden porcikámmal azon vagyok, hogy a lehető legtovább szoptassak, csak hát sajnos azt is be kell látnom, hogy már sajnos valami miatt nem elég csak a tejecske. Mi nagy tejtermék zabálók vagyunk, bár hozzáteszem, hogy elsősorban egy farmról szerezzük be a tejet. (többször sajtot és túrót is mi készítünk) Így a "nem eszünk tejterméket" nálunk tuti nem fog összejönni. (Abszolút elfogadom, hogy ti így csináljátok! köszönöm, hogy ezt is megosztottad velem/velünk)
2014. márc. 26. 06:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a tejmentes tejpép azért jó, mert gondolom anyatejjel el tudod készíteni (nincs benne tejpor). Én adtam és adok a babámnak tejet a benne lévő kalcium miatt, viszont hígítani szoktam. Az első évben csak joghurtot adtam neki, apránként növeltem az adagot. Mostmár más tejtermékeket is kap.
2014. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!