Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Holnap lesz 4 hónapos a...

Holnap lesz 4 hónapos a kisfiam, szerintetek már elkezdhetem a hozzátáplálást? Tápszeres a kicsi! Kíváncsi lennék arra is, hogy hogy kezdjem, tejpépet melyik napszakban adhatom? Van itthon olyan ami kimondottan 4 hónapos kortól van!

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen.én a fiamnak már betoltott 3 ho után már adtam rizsakását meg ilyesmit.
2014. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan kezdtem és én is tejpéppel (tápszeres volt a fiam). Az én fiam ugyanis rengeteget evett és mégsem lakott jól a tápszertől. Először csak pár kanállal adtam, aztán pár nap múlva már kiváltottunk egy étkezést tejpéppel. Amíg csak kóstolgatta, addig délelőtt adtam, amikor már kiváltott egy étkezést, akkor ez lett az uzsonna, így sokkal jobban bírta az éjszakát. Utána jött az alma, krumpli, sütőtök, répa, saláta, cukkini, cékla stb... közben még a babakeksz, illetve mivel nagyon szorulásos volt mandarin/narancslé.
2014. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3,5 hónaposan kezdtem almával. Kapta ezt 1hétig kb,majd kapott őszibarackot kb 3-4napig,majd kicsivel elmúlt 4hónapos és követte a krumpli,répa,sütőtök(ezt a 3 zöldséget rühelte,de addig addig próbálgattam amíg meg nem szerette persze szünetekkel,mára már nagyon szereti!) Majd jött az első főzeléke(alma-sütőtök-kumpli és társai,majd 5hónaposan bevezettem a szilvát,banánt,sárgabarackot(ebből csak ritkán kap). 5,5hónaposan a csirkemellet! 6hónaposan a Cukkinit,spenótot ,rizst. Ezeket mind nagyon imádja kombinálva főzelékben! Most fog jönni a saláta főzelék bevezetése :-).van hogy délelőtt kapja a gyümis tejpépet,van hogy uzsira,ritkán utolsó étkezésre! :-) remélem mindent leírtam! 6,5hós fiú anyukája
2014. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!!!
2014. márc. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!