Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor és hogyan hagytátok...

Mikor és hogyan hagytátok abba a tápszer adását babátoknál?

Figyelt kérdés
És mivel helyettesítettétek? Tejjel, vagy kifejezetten nekik készült tejitallal?

#tápszer abbahagyása
2014. márc. 26. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
kb 14hónapos korukban kezdtük elhagyni a tápszert, tejet kaptak helyette!
2014. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Tejet sokan nem javasolják még 3 éves korukig sem. Én most csináltam először rizstejet a babámnak, nagy sikere volt. 200 gramm barna rizst daráltam por állagúra, 3-szor annyi vízzel feltettem főni (épphogy csak forrjon fel), 1 banánt tettem hozzá az ízesítés kedvéért és az egészet összeturmixoltam. Tápláló, majdhogynem nyers, vitaminban és ásványi anyagokban gazdag ital. 8-10 dl lett.
2014. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem itta meg, vagyis egyre kevesebbet ivott belőle, ez pár napig ment aztán nem kellett, kb 14 hónapos volt. Tejitallal próbálkoztam kb 2 dobozzal megivott, de aztán az sem kellett, így jött a tej, kakaó, meg eszik joghurtot, krémtúrót, néha sajtot.
2014. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Remélem, az utolsó válaszoló pontozott le jól, aki a cukros löttyöket preferálja az én válaszom helyett. :-)))
2014. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
9 hós a kisfiam, szerintem az utolsó doboz tápszerét issza, mert a tejet is kipróbálta, nagyon szereti. Ennyi elég volt a tápszerből.
2014. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát. Mindenkinek ment a zöld kéz, hiszen a kérdésre válaszoltatok, hogy ti hogyan csináltátok. Az más kérdés, melyikkel értek egyet, melyikkel nem.


Most 11 hónapos a fiam, reggelire és vacsorára kap tápszert, most jól működik így. Amúgy nagyon jó evő, szerencsére mindent megeszik, amit adok neki.

Csak kíváncsi voltam, kinél hogy ment, mert most a cumisüveggel el is alszik kaja közben.

2014. márc. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!