Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktózérzékeny, vagy gyanús...

Laktózérzékeny, vagy gyanús babák anyukái! Milyen tápszer vált be babátoknál? Vagy itt már mindegy, hogy milyen, ha laktózérzékeny, akkor bármelyik laktózmentes jó?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk gyanú volt,de végül nem érzékeny.Ezt a fajtát írta a doki:

[link]

Magamtól nem kísérleteztem.Támogatást írt rá,107 ,- Ft-ba került így 1 dobozzal.

2013. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És jó volt, nem fájt a babád hasa, miután ezt kapta? Én nagyon reménykedem megoldásban. Nem magamtól kísérletezek, csak a védőnő hirtelen több fajtát is felsorolt, gondoltam készülök egy kicsit, hátha valamelyik több babánál sem jött be. :)
2013. júl. 27. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fájt a hasa tőle,pont ellenkezőleg megszüntette neki.Én más fajtákat nem is nagyon ismerek,mert a doki ezt adta először,és ennél is maradtunk.:)
2013. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád egyébként?
2013. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

6 hónapos

köszi, akkor remélem ezt kapjuk majd mi is. most peptit kap

2013. júl. 27. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!