Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ülni még nem tudó babátokat...

Ülni még nem tudó babátokat hogyan etetitek kanállal?

Figyelt kérdés
Mi vettünk dönthető háttámlájú etetőszéket, azt döntjük el, és abban etetjük. Anyukám szerint ültetve kellene etetnem, ő is így etettek minket, mert máshogy kell nyelni, ha ülünk, mintha feküdnénk. Ti hogy csináljátok?
2014. márc. 27. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
te csinálod jól, régen az volt most ez van, fogadja el. régen már 2 hónaposan etettek minket és simán adtak tehéntejet, meg is lett a böjtje sok mai felnöttnél. Fogadja el hogy más idök járnak.
2014. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pihenöszékben
2014. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hordozóban eszik. Én anyukámnak is van sok "okos" tanácsa, aztán mindig elmondom neki, hogy ma már nem úgy kell csinálni mint az ő idejében, "de ti is felnőttetek" - igen anyu mi is felnőttünk, de az én gyerekem is felfog nőni az új módszerekkel is. Amúgy imádom anyut! :D
2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozóban etettem. Nem szabad még ültetni, még evéshez sem.
2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mármint autós hordozóban eszik, nem rám kötve vagy ilyesmi.
2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig hordozóban, de vettem olyan etetőszéket, ami 5 fokozatban dönthető, és a 4. fokozatban evett nagyon sokáig. 8 hónapos, még mindig nem ül stabilan, így még mindig nincs függőlegesben, persze már nem is annyira döntve. Jól csinálod, nagyon okosak tudnak lenni az anyák, rájuk kell hagyni. Enyém se különb.:)
2014. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lcs ***** válasza:
én is dönthető etetőszékben etetem a fiamat (korábban lányomat is 4 hós korától), most is abban eszik, csak már tud ülni, de még így sem a teljesen ülő fokazatban eszik, mert az tök kényelmetlennek tűnik, kicsit döntve van, és vígan eszik, nem tapasztaltam semmilyen problémát ezzel kapcsolatban :))
2014. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!