Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Cukkinifőzeléket hogyan...

Cukkinifőzeléket hogyan csináljam 8 hónapos gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Olyan recept kellene, aminek van íze, mert az ízetlen ételeket nem szereti, de mégse legyen felnőttes. Pl. mivel sűríthetem neki? Vagy nem muszáj főzelék, csak cukkiniből legyen. Szeretnék már adni neki azt is, de elég ízetlen zöldség. Gondoltam még jól megy hozzá az édesburgonya. Szerintetek?
2014. márc. 28. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam, mint a tokfozeleket. Tejföllel besűritve, kaporral. Bar nem tudom, hogy bevezetted e mar a tejterméket.
2014. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én kis krumplival, sok kaporral főztem, joghurtot tettem bele.
2014. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam,hogy felkockáztam,olajon megpároltam,felöntöttem vízzel majd puhára főztem,és adtam hozzá egy kis oregánót és bazsalikomot,majd a végén kis sajtot olvasztottam rá.Isteni volt.De most kár adni neki,nincs szezonja,nem egészséges.Majd nyáron!
2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kapott már túrós, joghurtos bébidesszertet, babapudingot teljes tejből, ezek után adhatok neki tejfölt, vagy joghurtot? Ezeket már elég régen kapja.
2014. márc. 28. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de csinálhatod joghurttal is.
2014. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Joghurtot mindenképpen adhatsz, az az első tejtermék, amit be lehet vezetni. A tejfölt nem tudom.
2014. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 lcs ***** válasza:
laktóz mentes tejfölt is használhatsz, finom, azzal csináltam nemrég krumplilevest a családnak, és nem lehet érezni semmi különbséget :)
2014. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

gondolom már kapott rízst.

én rakott cukkinit csináltam, amiből kapott a kicsi is. sok tejfölt raktam rá, (neki még pluszban is) hogy ne legyen száraz, könnyen el tudja nyammogni. persze natúr joghurttal vagy kefírrel is finom, úgy is ette kétpofára! :)


de tényleg várhatsz még vele, amikor szezonja lesz.

2014. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ennél sokkal egyszerűbben csinálom és nagyon szereti: krumpli, sárgarépa, cukkini, petrezselyem. Van amikor előtte hagymát dinsztelek, és úgy teszem rá a zöldségeket. Nálunk ez a favorit kaja a paradicsomos burgonyán kívül. Enyém is 8 hónapos.
2014. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


ajánlom ezt az oldalt, van sok finom recept :)

2014. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!