Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek rizstejből készíth...

Szerintetek rizstejből készíthetek babámnak grízt? Tejérzékeny 7hós. Vagy nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan készíthetsz neki belőle, a fiam is azzal ette. Sőt, még magában is eliszogatta.
2014. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld.1 éves kora után meg mandulatejből,kókusztejből is lehet.Én a dm-ben vettem kókusztejport,és 2 deci vízhez,két három teáskanál port adok.Sokkal gazdaságosabb mint a sima tej,és mindenki imádja.
2014. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rizsből, de másból is! 8 hós korától csináltam kókuszból, mandulából, kölesből, szezámból, naoraforgóból, dióból, a bolti drága és cukrozott, a gabonát főzni kell, a többit áztatni és vízzel turmixolni, megszűrni, ha kell részlet, kérdezz és leírom.
2014. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!