Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplált babák mennyi...

Hozzátáplált babák mennyi ideig öklendeznek? 5,5 hós a babánk. Tejpéptől, almától is öklendezik. Egyszer volt olyan, hogy a tejpépet ette, akkor nem öklendezett.

Figyelt kérdés
Biztos éhes. Szóval nem azért öklendezik,mert nem éhes. Mert közvetlen utána 170 ml tápszert megeszik.
2014. ápr. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem adsz túl nagy falatot? Próbáltad kisebb-nagyobb kanállal? Alma lehet savas neki próbálj mást pl. répát. Először csak levet adj neki ne pépet. Ha nagyon öklenedizik mindentől kapjon levet piettával utána pár nap múlva üvegből pár kortyot. hígabbra készítsed a pépet, a tejpépet is lehet szinte egész hígra is. Próbálgatni kell minden baba más, de elöbb utóbb meg fogja szokni. Nekem anyatejes volt, de 4 hónaposan kezdtük hozzátáplálni, és soha nem öklendezett.
2014. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az uj iz izlelesekor oklendezik, aztan mar nem.
2014. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam nem öklendezett. Biztos, hogy ez normális?
2014. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerek sem öklendezett!!
2014. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kicsiket adunk neki,és a lehető legkisebb neki való kanállal (külön vettünk az ő részére két kanalat). Egyetlen egyszer nem öklendezett tejpép evés közben,akkor olyan szépen evett,tátja a száját mindig,azt hittem elmúlt az öklendezés,de másnap ismét előjött.

Köszönöm,hogy írtatok.

2014. ápr. 9. 07:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok!Kisfiam most lesz 5 hónapos,4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást,de nekem is öklendezett!Még a tejpépet is csak cumisüvegből fogadja el!Almát semmilyen formában nem eszi!Ma megpróbálom a krumplit,hátha!Teljesen együtt érzek veled,mert én is teljesen kivagyok ettől! :-(
2014. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tejpépet milyen cumisüvegből adod? Nekünk egy cumisüvegen sem folyik át,akármilyen hígra is csinálom. Van 1-es,és 3-as folyású is.
2014. ápr. 11. 06:12
 8/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok mam x jelzésű (főzelékes) cumin tuti átfolyik.
2014. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!