Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hós babád hányszor és...

7 hós babád hányszor és milyen pépes ételt eszik egy nap? Tejpépet adsz-e, ha amúgy még szopik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi bő 1 hónapja kezdtünk a hozzátáplálást,7 és fél hónapos a kislányom.Délelőtt kap gyümölcspépet de még nem eszik meg belőle egy adagot.Pár napja kap 1-2 óra körül főzeléket de abból sem túl sokat eszik még.Nem haladunk túl gyorsan.Inkább még a cici a favorit.Viszont vacsorára tejpépet kap és azt nagyon szereti.
2014. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, h belekerdezek! Milyen fajta tejpepet adsz?
2014. ápr. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gond hogy kérdezel :) A Rossmannban szoktam venni a saját márkás (babydream) kekszes tejpépjét,ezt imádja.És ha épp van receptem akkor Sinemilt szokott kapni.
2014. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A sinemilt en is kivaltottam, de ahogy a dobozon van elkeszitesi mod, az nagyon folyos. Ahhoz, h tenyleg pep legyen, 2-3x tobb port kell a vizhez tennem. Igy meg felek, h tul sok kcal-t nyomnek a babamba. (5,5hosan 8,5kg) Szoval olyan tejpepet keresek, ami tenxleg PEP. ?
2014. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki a Rossmannost az olyan állagú mint a tejbegríz.Csak vigyázz vele mert ez a Sinemillel ellentétben "megdagad" a víztől.A dobozán az van hogy 5 hónapos kortól adható.
2014. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. ápr. 16. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos a fiam. Reggeli anyatej, tízórai gyümölcs (itt már kiváltottuk a szopit), ebéd max. fél üveg "házi" főzelék, utána szopi, uzsonna szopi, vacsora babajoghurt/tejpép, este lefekvés előtt szopi. Éjszakai szopikat most szeretném elhagyni, amúgy 2-3x kel...

A tejpépet egy kis ravaszsággal felváltva kanalazom neki a babajoghurttal, mert az utóbbit szereti, az előbbit utálja... pedig ma vettem kakaósat, az sem kell 2-3 falat után. Nem tudom mi a baj!

2014. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A tejpépet nálunk sem fogadták el sokáig a nagyok.


Nálam a kicsi most így eszik: éjjel 2-3x kel szopizni (szerintem a fogzás miatt is). Reggel eszik kb.

2014. ápr. 23. 10:10
 9/9 A kérdező kommentje:

na, véletlenül elküldtem...


szóval reggel eszik kb. 180 gyümölcsöt gabonapéppel, délután és este pedig 200 ml körül főzeléket, az egyik többnyire húsos. Ezen kívül tej igény szerint, és persze elalvás előtt. Ma akarom bevezetni a tejpépet!


Ő is 7,5 hónapos. :)

2014. ápr. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!