Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan tovább? Mi legyen a...

Hogyan tovább? Mi legyen a következő étel és mikor?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz 7 hónapos a kislányom. Eszik almát, banánt, sárgarépát és krumplit. Eddig 5x szopizott naponta, pár napja viszont a 3. cicizést, a 14 óra körülit kiváltottuk, szépen eszi a sárgarépát krumplival.

Mi legyen a következő étel és mikor?


2014. ápr. 22. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sütőtök, barack, saláta, cukkini, csirke- pulykamell mind-mind mehet most már. Én a gyümölcsöket tízóraira adtam, a zöldségeket ebédre.
2014. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, hogy amit most kiváltottunk, az az ebéd nála. Akkor most a tízórait próbáljuk meg? Gyümölccsel?
2014. ápr. 22. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Glutént mindenképp vezesd be, nekünk 7 hónapos korig ajánlották. Az mehet majd gyümölccsel tízórainak, legalábbis mi így csináltuk.
2014. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!