Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen ételeket adtok 6...

Milyen ételeket adtok 6 hónapos babátoknak és hogyan készítitek el neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

újrépa, újkrumpli megfőzöm, összeturmixolom kis vízzel.

reszelt alma majd turmixolom

sárgarépa, alma turmix

répa, krumpli, cékla turmix

meggy banánnal turmix

cékla banánnal turmix

sütőtököt sajnos csak üvegesben kaptam

Ma pl üveges őszibarack, alma volt délelőtt

Ha van kérdésed írj privátban, szívesen segítek, ha tudok.

2014. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Parolt alma, parolt korte leturmixolva es babarizzsel surusitve. Azert szoktam 2-3 percig parolni mert nyersen a kisfiamnak tul savas es faj tolle a pocakja nagyon. Parolva meg fagyaszthato is es nem faj a pocakja.


Edesburgonya pure (szitan szoktam atnyomkodni az edesburgonyat). Ez igy fagyaszthato.


Repa pure burgonyaval


Zabkasa (babaknak valo) turmixolt barackkal


Kisfiam kedvence ha barackot, almat es kortet osszekeverem: A baracknak levagom a tetejet es az aljat es leontom forralt vizzel. Hagyon allni kicsit es igy konnyen lejon a heja. Felkockazom a barackot, az almat es a kortet es picit parolom egyutt majd turmixolom.

2014. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Spenot-krumpli, salata-krumpli, soska-krumpli, cekla-alma, sutotok-sultalma, fozotok-repa, cukkini-feherrepa, brokkoli-repa.

Sutom/fozom/parolom, turmixolom, anyatejjel higitom.

2014. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Paradicsomot is bevezettem mar. Most a husit tervezem. Ha kerdesed van, irj!
2014. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!