Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti miket adtatok már a 8...

Ti miket adtatok már a 8 hónapos babátoknak enni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy milyen állagú kajákat evett és hogy mitől mennyire lakott jól illetve mi volt a kedvence? A recepteket is le irhatjátok. :)
2014. ápr. 25. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát már elég sok mindent eszik, de még csak pépeset adok neki, illetve néha adok neki babakekszet rágcsálni, de azt is úgy, hogy ha már átáztatta, akkor elveszem tőle, és pici darabokban adom a szájába. Nem nagyon tudnék kiemelni semmit, ami a kedvence lenne, de szinte minden nagyon ízlik neki, amiben sárgarépa van. Pl. főzök egy sárgarépát, egy kisebb darab fehérrépát, rakok bele petrezselymet, és a végén összeturmixolom egy fél körtével. Ezen szoktam főzőlét is hagyni. A nagyobbik fiam ilyen idősen a répás májért volt oda, de azt most még nem adtam, valahogy kimaradt.:) Nem nagyon tudnék receptet írni, mert mindig aznap találom ki, hogy mit kap, és mindig csak megfőzöm, ízesítem, turmixolom.:)
2014. ápr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. ápr. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!