Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9,5 hónapos kislányomnak...

9,5 hónapos kislányomnak elment az étvágya, szerintetek mitől lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom 9,5 hónapos és egy hete nem nagyon van étvágya. Eddig is elég válogatós volt, későn kezdtük a hozzátáplálást, de már kezdtünk beindulni. Már ette a sztracsatellás tejpépet és zöldségeket is (ha én főztem). Hazautaztunk Magyarországra pár napra és azóta alig eszik bele az ételbe, néha nem is kéri szinte egyáltalán. Még a tejpépet sem, amit előtte nagyon szeretett. Lehet valami összefüggés az utazással? Vagy inkább a foga jön? Néha a fülét, fejét is dörzsöli és azt olvastam ilyenkor a foga fáj. Ja, tápszert enne egyébként, de nem tudom, most akkor adjak neki egész nap tápszert?
2014. ápr. 29. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy pár nap környezet váltás után nem evett úgy mint előtte. Adj neki tápszert, de közben azért próbálkozz a többi étellel is, hátha visszakap rá.
2014. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!