Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miként adjátok a túrót a 11...

Miként adjátok a túrót a 11 hós-1 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogyan készítítek el? Mit adtok hozzÁ? Szereti a babátok?

2014. máj. 5. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor a kisfiam volt ennyi idős, akkor már szívesen ette akár tejföllel (pici fokhagymával vagy pirospaprikával vagy petrezselyemmel, zöld újhagymával/snidlinggel is lehet ízesíteni mértékkel) vagy édességként gyümölccsel összeturmikxolva és még hozzá a kis kezébe egy kis babakekszet, kiflit is vagy joghurttal és gyümölccsel is és így a gyümölcs maradhat benne darabos is- de már a töltött zsemlét/kiflit/kalácsot is megeheti (amit pici cukorral/xilittel/gyümölcscukorral, mazsolával kikevert túrókrémmel töltjük meg és sütőben kicsit megsütjük- a tojással itt azért még óvatosan bántam)

Gyümölcsök közül szerette hozzá a meggyet (saját meggybefőtt vagy fagyasztott is lehet), az epret (főleg a krémtúróba jól összeturmixolva), az őszibarackot és a banánt is, illetve nálunk igazi nagy kedvenc mangóval volt.

2014. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsökkel adtam neki uzsira.
2014. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!