Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kecske tejet hogyan adhatom?...

Kecske tejet hogyan adhatom? Már nem baba,3 éves.

Figyelt kérdés
Kislányom allergiás, a doki szerint érdemes kipróbálni a kecsketejet. Tegnap hozott is a párom, de nem tudom, elsőre mennyit adhatok a kicsinek? Forralni kell, ha jól tudom. De elsőre mennyit adjak? Csak nehány kortyot? Vagy rögtön egy egész adagot? Esetleg keverjem a tehén tejjel?
2014. máj. 23. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha allergiás a tejre akkor semmiképp ne keverd tehéntejjel, a kecsketej is tartalmaz, igaz kevesebbet laktózt és tejfehérjét, lányom tejallegiás és terheléskor úgy mondták hogy kezdjem 10 mlvel, ha fél óráig nem történik semmi 10el emeljem az adagot kb. fél deciig. és naponta picit emelheted ha nem jön semmi tünete. Én úgy csináltam hogy készítettem elő kálcium pezsgőtabit is, ha hevesebb reakció történne vele. Lányomnál szerencsére csak ekcéma van. Ez is rossz, de legalább nem dagad tőle meg ilyenek.
2014. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint növényekre allergiás a lányod, nem? Úgy hallottam ebben az esetben jó a kecsketej. Kifejezetten forralás nélkül tudom, hogy jó adni, az adagolásról nincs tapasztalatom.
2014. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt. Valószínűleg valami növényre allergiás.
2014. máj. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!