Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 hónapos babának oda...

6.5 hónapos babának oda adhatom a túrós baba desszertet?

Figyelt kérdés
Véletlenül ezt vettem neki, sima alma bbanán akartam, csak itthon vettem észre hogy túró is van benne. Odaadhatom vagy várjak még vele? 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást.a Gyümölcsöket nagyon szereti.
2013. ápr. 26. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még várnék vele min. 1- másfél hónapot.

Mondjuk én parás vagyok ilyen szempontból...

2013. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Add! Max, ha nem vagyok benne biztos, akkor először csak a negyedét. A fiam már bőven ette a töltött káposztát összenyomkodva. Ne aggódj!
2013. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én odaadnám.
2013. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a kecskeméti üveges baba étel. Mi baja lehet tőle?
2013. ápr. 26. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre csak fél üveggel adj,vagy legalábbis keveset,keverd össze neki valami más gyümölccsel,hogy meg legyen az adagja. Én nem vagyok parás,anyatejes és 4 hósan kezdtük a h.táplálást,de a tejtermékekkel azért vigyáznék.
2013. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
7 hónapos kórtol van ráírva az üvegre.
2013. ápr. 26. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem simán odaadhatod neki,amennyi jólesik neki csak annyit fog enni ugyis
2013. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)!
2013. ápr. 26. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van 5hótól túrós.Lányom lassan 7hós,nem adtam oda neki,kivárom a 7,5-8hónapot.Az epret,málnát,áfonyát meg tudják csinálni a magjai nélkül,na de a túrót tej nélkül?!Azt nem...Én is várnék vele,pedig a lányom aztán tényleg mindent megeszik.
2013. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a 7 hónapot, attól a babádnak semmi baja nem lehet. Ellenkező esetben, ki tudja? Ha más pizzát ad a gyerekének, és pont nem lesz tőle semmi baja, nem kell hogy másokat is befolyásoljon (le lehet pontozni), én pl ebben a 6 hónapban a legújabb ajánlások szerint etetem a gyerekemet, nem nagy idő, simán ki lehet bírni.
2013. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!