Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Minden gyümölcsöt megfőztök...

Minden gyümölcsöt megfőztök mielőtt a picinek adjátok?

Figyelt kérdés

A védőnőm azt mondta, hogy minden gyümölcsöt főzzek meg. Forraljam fel a vizet és abba dobáljam bele őket, majd pépesítsem össze.


Nem elég csak pl. az almát almareszelőn lereszelni?


2014. máj. 28. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem főztem a gyümölcsöket. Almát reszelve, barackot pépesítve kapta, később banán, szilva stb is nyersen ment.
2014. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülye kérdés, de mi lesz a vitamintartalommal? A vitaminok nem örülnek a 100 fokos víznek.
2014. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem miért mondta ezt.

Elég hülyén venné ki, ha elkezdeném pl. a banánt főzni, majd turmixolni.

Ráadásul a banánra visszatérve, közölte, hogy a magokat kikel belőle szedni. Mármint azokat a fekete kis "pöttyöket".

Megmondom őszintén, hogy ez nekem eszembe nem jutott.

Valóban így van?


Elég macerás és vicces ez az egész hozzátáplálás, ha valóban így kell csinálni..

2014. máj. 28. 13:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nem hülye kérdés, második, a vitaminoknak lőttek a főzéssel.
2014. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye, már bocs. Meg ne főzd már a gyümölcsöket lécci. Ennyire pancser védőnőt... pffff
2014. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem főztem meg semmi ilyesmit, a gyümölcsöket frissen pürésítve kapta! A banánból a magokat sem szedtem ki!
2014. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem főztem meg a gyümölcsöket, mindet csak pépesítettem. Párszor fordult elő, hogy almát+répát, vagy almát+krumplit kapott, akkor pér percre az almát is főztem a zöldséggel együtt.
2014. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Újra 1. vagyok. Soha nem szedegettem a magokat a banánból, eszembe sem jutott, de itt már olvastam, hogy van aki csinálja. Hát, szerintem nem kell ezt ennyire túlbonyolítani.
2014. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ideje lehetett gyerek mellett, ha még a banánmagokra is futotta belőle. :D
2014. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen gyümölcsöt nem főztem, banánmagokat meg nem is szedtem ki
2014. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!