Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vajat, margarint hány hónapos...

Vajat, margarint hány hónapos kortól lehet bevezetni?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kislányom.joghurt,kefir,tejföl,sajt,túró már bevezetve(tulajdonképpen csak a tej nem)

lehet már vajat adni?milyen fajtát?karikára vágott kiflire kenjem?(Foga még nincs)


2014. jún. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
En mar kb 8 honapos kora ota adtam neki kenyerre kenve. 2 foga volt meg ekkor de a darabos etelekkel sose voltak gondok. Kicsi darabokra szedtem tenyleg miniaturokre es ahogy szokta meg annal nagyobbra szedtem. De szerintem mar 10 honaposan siman adhatod neki. De ez csak az en velemenyem, biztos lesz ellenjavaslat is. :-)
2014. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Margarint már korábban is adhattál volna, de a vajat is nyugodtan adhatsz már. Én kis falatkákat csináltam a fiamnak. A kifli karika a héja miatt nem a legszerencsésebb választás. De a belseje kis falatokra szedve jó.
2014. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. jún. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!