Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akinek allergiás a gyereke...

Akinek allergiás a gyereke mikor kezdte bevezetni az első nem anyatej/tápszer típusú ételt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint akinek később lett valamilyen allergiája.
2014. ápr. 22. 16:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tapszert kapott szuletesetol, mar 6 hetesen allergias lett a tejre. 6 honaposan kezdtunk hozzataplalni, mostanra szunik a tejallergia is (2 eves), masra soha nem lett erzekeny, mindent eszik mar, amit megkivan.
2014. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyermekem 7 honapig kizarolag anyatejet kapott, csaladi allergiahajlam miatt. Ezeket (tej, husfelek) sikerült is kiküszöbölni, minden teljesen rendben van! (Hamarosan iskolas.) Viszont nala a banant megis kimutatta a biorezonanias keszülek kb 2 evesen. Erre nem gondoltunk, mivel masnak nincs a csaladban erre allergia, es tenyleg tul sokat kapott a hozzataplalas utan. Ugyanis sokat utaztunk es mi mast lehet közben (parom tisztasagmanias az autojaban, mast nem engedett), raadasul anyosom is mindig banant adott neki (hogy ne kelljen hamozni vagy massal bajkolodni, ez egyszerübb). Igy nekem az a tapasztalatom, hogy ahol hajlam van, ott erdemes figyelni, hogy egyoldaluan ne kapjon tul sokat egy-egy etelfelesegböl. Es tejfeleseget egyebkent kb masfel evesen adtam elöször, joghurtkent, mert ki tudja, mikorra fejlodnek ki a belygolyhok-bakteriumok...stb, hiaba irjak az 1 evet, megiscsak egyeni sztem, es ezzel minden jol is alakult.
2014. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!