Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ma el kell mennünk délután....

Ma el kell mennünk délután. Hogy legyen az uzsit, ha 1-1,5 hete kezdtük a hozzátáplálást, már szépen eszik?

Figyelt kérdés

Közterületen lesz egy találkozónk egy barátnőmmel, nyilván be(ki)ülünk valahova. (A lányom - 5 hós - jól viseli ezeket a 'bulikat' majdnem minden nap megyünk valahova, ha más nem, piacra.)

1. Most a kislányomnak adjak délelőtt almát-körtét (azt kap) - itthon leszünk

vagy

2. vegyek egy korának megfelelő gyümölcsös bébiételt (még boltit nem evett) és a megszokott időben etessem meg (megoldom)

vagy

3. hagyjuk ki a mai napot nem történik tragédia, és kap tápszert.

Ti mit csinálnátok?



2014. jún. 4. 06:40
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Csináld meg indulás előtt az uzsonnát,tedd bele műanyag tálkába,tegyél el kanalat ,előkét és a probléma megoldva.Ha útközben tudsz neki tápszert adni,akkor uzsonnát is:)) Nem kell ezt túl bonyolítani.
2014. jún. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Otthon megcsinálod és ahol lesztek megeteted.
2014. jún. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából ez is megfordult a fejemben, de ez az én hülyeségem, h rosszul vagyok az "állott" alma szagától már 5 perc után is (sosem ettem meg szerintem babakorom után :D, most sem eszem meg a maradékot sem), nemhogy 1-2 óra múlva. :)

Gyereknek adom azért, leküzdöm.

2014. jún. 4. 07:13
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
48%
Ha van kis almareszelőd akkor vidd magaddal meg az almát is.Szalvéta,kiskés meghámozni,felvágni.így nem lesz állott:))
2014. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úú, bocs, de szerintem ez a bonyolítás :D Én tápszert adnék.

Fiam tízóraira kóstolgat gyümölcsöt, de nekünk meg délelőtt kellett elmennünk tegnap. Így a gyümit délután kapta, nem reklamált ;)

2014. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is az lesz, h indulás előtt ebéd gyanánt fogja kapni, és du. meg tápszer, amíg odaleszünk és kész.
2014. jún. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!