Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kezdenénk a reszelt almát+levé...

Kezdenénk a reszelt almát+levét, gyakorlati kérdések:miből, mikor?

Figyelt kérdés
A pépet kanállal, a levet pohárból? Milyen pohárból? Délelőtt kóstoltassam vele? Előbb ezt és utána a cici+tápszer?
2014. jún. 4. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Piros almát vettem, direkt kicsiket.

Ebben nem sok lé van. Lereszelem az almareszelőn, egy tányérba rakom és kanállal adom a lányomnak.

A nagylányomnál is minden leveses gyümölcsöt kanálból adtam.

Nálunk valahogy nem volt "érett" 5 hónaposan arra, hogy pohárból itassam.

2014. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Délelőtt, mikor türelmes, jókedvű, aktív. Előbb cici, hogy jól lakjon, utána az ínyenckedés. Mindegy, hogy miből én kanállal kezdem(evésről lévén szó). Ha pohárból adod az is mindegy, hogy milyen csak tiszta és kis méretű legyen.

Fontos, hogy akárhogy is reagál, te közben nagyon jókedvű, türelmes legyél, semmit se erőltess, ez meghatározza majd az ételehez a későbbi hozzáállását. Jó kalandozást.

2014. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi először almalevet adtunk, megpróbáltuk kanálból, de nem ment, így cumisüvegből kapta, aztán a reszelt almát délelőtt 2 étkezés közt kapta, nem jött be neki és a pocija is fájt tőle, úgyhogy megpróbáltuk a párolt és pürésített változatot, ez jobban bejött. Mi golden almával és piros almával próbálkozunk, mert azok jó édesek.
2014. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!