Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikrós sterilizálóval kapcsola...

Mikrós sterilizálóval kapcsolatos gyakorlati tanácsok?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok, és miért? Hogy működnek ezek? Úgy értem pl. az Aventesbe csak Avent cumisüveget lehet tenni, vagy ezek kompatibilisek? Bármelyik márkásba bármilyet bele lehet tenni? Cumisüvegen kívül mást is bele lehet tenni? Vagy ez is fajtától függ, hogy mibe mit lehet? Ti hogyan és mikor használjátok? Minden gyakorlati tanács érdekel. Bocsánat a sok kérdésért, első babám lesz, abszolút tapasztalatlen vagyok ilyen téren. :-) (A hagyományos kifőzéssel már tisztában vagyok, most kizárólag a mikróssal kapcsolatos dolgok érdekelnek!)
2013. szept. 30. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Aventes volt, én szerettem. Mielőtt csírátlanítok benne elmostm az edényeket, cumisüvegeket,kanalakat aztán ami belefért beletettem, hozzáöntöttem a 2 dl vizet, be a mikróba. Ami rossz volt és ez nem a sterilizáló hibája volt, csak erre is figyelni kell, hogy a rossz minőségű, olcsó üveg cumisüveg 1 pár használat után szétrobban benne a hőtől.
2013. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden ami bírja a hőt bele lehet tenni. Én csak cumisüveget, csőrös itatót, cumit tettem bele. Ezt is csak 6 hós koráig. Utána már nem sterilizáltam. Szóval nekem is Avent volt, nagyon szerettem. De nézd meg, hogy mekkora a mikrótok belül, mert az Avent elég nagy. Én ioncserélt vízzel használtam, így nem lett vízköves sem. 5 l-es flakonban van, potom pénzért, és sokáig elég, hiszen csak 2 dl kell hozzá.
2013. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aventest használtam, néha még ma is előveszem - már 1 éves a fiam. Nagyon szerettem. Más fajta cumisüvegeket is raktam bele, játékait, cumikat, tartókat, mindent, aminek nem árt a hő!

Arra figyelj, hogy mindig önts bele vizet, mert már járt úgy többször is ismerős, hogy leolvadt az egész, ami benne volt, az is, mert elfelejtette a vizet! :) Én meg tettem bele olyan játékokat, amik nem bírják a hőt, mint utóbb kiderütl (pl kis tükör-főliás baba játékok). Ha rendeltetés szerűen használod, nagyon meg tudja könnyíteni az életed!

Első hónapokban minimum napi kétszer sterilizáltam, aztán kb 7-8 hónapos korági nap végén elindítottam, reggelre tisztán vettem ki a mikróból.

2013. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!