Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Cseresznyét, meggyet, zöldbors...

Cseresznyét, meggyet, zöldborsót milyen korú gyereknek hámozzátok? Hány hónapos kortól mehet egyben a turmixedénybe?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A zöldborsót sosem hámoztam. A turmix annyira pépesítette a héját is, hogy nem okozott gondot. A többit még nem kóstolta a babám.
2014. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én -hallgatva a védőnénire-leszedtem a borsó héját(gondolhatod....)-még jó,hogy max 10 szemet tettem a rizs mellé.mirelitet használtam,igy fagyottan lejött.most 10 hónapos,most már simán adom.a meggyel is ezt csináltam kb 8hónapos koráig. a cseresznye nagyon csikarta a hasát-ez kimaradt.egyébként valaki azt mondja -nem kell leszedni-de én az "utasitást" követtem
2014. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem szedtem le a héját egyik gyerekmenél sem. Nem fosztanám meg a tápértékétől semennyire sem. De soha nem is olvastam ilyet, hogy ezt kellene tenni.
2014. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hónaposan a borsót átpasziroztam. Most 10 hónapos a babám, de már egészben eszi a borsót egy hónapja.
2014. jún. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hámoztam, nem passzíroztam és nem is turmixoltam soha semmit a gyerekeknek. Az első perctől kezdve darabos kaját ettek (7,5 illetve 8 hónapos koruktól kezdtek enni az anyatejen kívül egyebet).
2014. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!