Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Sajnos még...

29 hetes vagyok. Sajnos még mindig szoktam hányni, de mostanában előfordult hasmenés is. Pl: Ma is kihánytam mindent kivéve a cseresznyét, meg a háztartási kekszet és a hasam is ment. Jártatok ti is így?

Figyelt kérdés
Vagy ez tudatalatti stressz lenne? Nagyon sokat hánytam az elején. Most már azt lehet mondani, hogy 1 héten 1x vagy 2 hetente 1x hányok. De a hasmenés. Ez új.
2014. máj. 24. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A tüneteidet okozhatják a terhes vitamin is. Nálam mikor megmozdult, rögtön elmúlt a hányás illetve a hányinger, de előtte minden reggel bármit ettem visszajött. Szerintem válts terhes vitamint, illetve azt egyél mindig amit szeretnél.
2014. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba úgy van rendeződve, hogy nyomja a gyomrod vagy a beleid. Én is véletlenszerűen kihányok megevett ételeket az utóbbi egy héten, pl. ma is. Megreggeliztem, minden jó volt, és egyszer csak éreztem ahogy mozog a kicsi, majd hogy borzasztó hányingerem támad, kicsit arrébb "simogattam" és elmúlt nemsokára. 29h km
2014. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!