Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mitöl babavíz a babavíz?

Mitöl babavíz a babavíz?

Figyelt kérdés
A szentkiralyi babavize es a mentes vize cimkeje gyakorlaaatilag ugyan az,az asvanyianyag tartalom hajszal pontosan ugyan annyi,mindketto teljesen nitratmentes,plusz informacio pedig nincs rajta..szerintetek?
2014. jún. 10. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
a szentkirályi egy átverés. egyébként attól babavíz a babavíz,h. csökkentett ásv. anyag tartalmú, nitrit és nitrát mentes,talán még vastalanított is.
2014. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom majdnem születésétől fogva tápszeres sajnos. Sima csapvizet forralok neki, és inni is a lehűlt forralt csapvizet adom neki vagy teát (csipkebogyó). A babavíz egyáltalán teljesen felesleges termék. Azt max. akkor vennék neki, amikor szomjas, és nincs innivalója (ez kb elképzelhetetlen), de tuti én is összehasonlítanám a sima mentes vízzel és ha ugyanaz, a mentest venném meg.
2014. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan akkor mint a baba mosószer. Mondta a védőnő, hogy azt vegyek, én is megnéztem a boltban, és hajszál pontosan ugyanaz az összetétele,még az összetétel aránya is, mint más mosószereknek. Akkor? :D
2014. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Több pénzt lehet érte kérni a hiszékenyektől.
2014. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek,szerintem.is egy nagy atverés..a cimken a baba,es az ára a különbség..megnézek majd még több fajtat is hogy mennyi az asvanyianyag tartalmuk..aztan lehet en is a forralt csapvíznél maradok.
2014. jún. 10. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valamilyen módszereel kiölik belőle a mikroorganizmusokat,azért nem kell felforralni,csak valószínűleg ez a módszer sokkal károsabb lehet mint a forralás.Pl valamilyen sugárzással megküldik mint a mikrohullám.
2014. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nemrégiben a Janát olvasgattam a babavizet meg a simavizet és a cimkéje UGYAN AZ


csak a baba kisebb és drágább


de minden részletében ugyan az, ti is ellenőrizhetitek a boltokban

2014. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!