Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos kisfiamnak adhatok...

7 hónapos kisfiamnak adhatok a milánóiból turmixolva úgy, hogy a gombát kiveszem és a tészta tojás nélküli? Az nem gond, hogy a gomba íze benne van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Adj nyugodtan.
2014. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Én biztos hogy nem adnék. A gomba az egyik legkésőbb bevezethető alapanyag, mert nagyon nehezen emészthető.
2014. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Írta, hogy kiveszi. Maga a gomba nehezen emészthető. Attól, hogy az íze belefőtt még nem lesz semmi baja.
2014. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg belefő. Én nem adnék neki, mindenki más meg úgy csinálja, ahogy akarja.
2014. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ, hogy haladtok a hozzátáplálással.

Igaz, hogy az én lányom 8 hónapos, de nem kapott még hagymát, és semmilyen fűszert. Így értelemszerűen neki nem adnék belőle. Meg mondjuk én szeretek fűszeresebben főzni. A fiamnak is sokáig külön főztem, mert nem akartam a mi kajáinkat kevésbé fűszerezni, neki meg semmi szüksége nem volt még olyan intenzív ízekre.

De nyilván ti hamarabb kezdtétek, előrébb jártok. Ha kapott már mindent ami a milánóiban van, akkor a gomba kivételével adhatod.

2014. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Az én 10 hós lányomnak a paradicsompüré is allergénnek bizonyult, pöttyösödött tőle az arca, gombát nem adnék neki még így sem. A fűszereket is egyenként vezetném be.
2014. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért is ilyen haszontalan amit írtam?

Azért mert nem vagyok hajlandó magunknak máshogy főzni, és inkább bonyolítom a SAJÁT dolgom azzal, hogy a gyereknek külön főzök? Igen, rettentő szar anya vagyok mert nem mondtam le a megszokott ízvilágról... Annyi mindenről mondtam le a gyereknevelés miatt, van ami hiányzik, van ami nem, legalább a jó kaják had maradjanak már meg...

Vagy azért mert azt mondtam adjon neki? Nyilván a tápszeres babák sokkal hamarabb ismernek meg bizonyos dolgokat. Bár ehhez nem értek, mert az én gyerekeim anyatejesek, és hát 7 hónaposan még igen messze álltak a milánóitól. Viszont ismerős tápszeres gyerekek ilyenkor már sokkal több mindent megettek.

2014. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!