Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma túl sokat ettem?

Ma túl sokat ettem?

Figyelt kérdés

Reggelire egy banánturmixot, 2 db sós rúddal (nem a pálcika)

Ebédre frankfurti levest, rántott húst krumplipürével, narancslevet, desszertnek pedig tiramisut fogyasztottam (normál adagok).

Délután megettem egy narancsot.

Vacsorára egy kis adag, tejfölös rakott tésztát, valamint egy normál adag gombás-szószos tésztát ettem. Szerintem talán egy picit sok volt ez mára, és még meg akarok enni egy kakaós csigát, tejjel. Ez már így nagyon sok lenne? Mi a ti véleményetek?



2014. máj. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sok. A 3 adag vacsora, két adag tészta és még a kakaós csiga is. Elég lett volna ezekből csak az egyik.
2014. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lipton. ***** válasza:
Nem is az hogy sokat, hanem, hogy rosszakat.
2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HUN_Sector ***** válasza:

Túl sok a szénhidrátbeviteled, főleg a péksütemények, tészták és édességek miatt. A sós rúd feltételezem fehér bl55 lisztből készült, a legrosszabb. A rántott hús olajos, paníros, rákkeltő, bár én is imádom. A krumplipüré színtiszta szénhidrát, a tiramisu és a banánturmix cukorral van teli, a felsorolt tsézták koleszterinbombák és szénhidrátbombák... a kakaós csiga megint csak cukor és szénhidrát. Egyenes út a diabétesz felé.


A fentieket így kellett volna inkább (gondolom lány vagy, legalábbis így érzem ki a megfogalmazásodból)

2 db sós rudat (megdobja a vércukrod a péksütemény is rendesen) megeszed paradicsommal, valami jobb minőségű felvágottal, vagy sonkával. Ebédre a frankfurti levest én hanyagolnám, elég nehéz kaja. Egy könnyed húsleves, zöldségleves, paradicsomleves sokkal jobb. A rántott hús a krumplipürével és a tiramisuval mondjuk hogy belefér, édességet lehet hetente pár alkalommal fogyasztani. A naranccsal nincs gond, a mellé még ehetsz is valami más gyümölcsöt, pl. banánt, almát. Csak ezekben is van cukor, bár jóval tolerálhatóbb ez a gyümölcscukor, mint a finomított kristálycukor. A vacsorára bőven elég lett volna egy kis adag gombaszószos tészta, vagy ha aktívan mozogsz, akkor lehet normál adag is, de ennyi. A késő esti nasizástól meg Moby Dick leszel.

2014. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!