Bébi kaják télire?

Figyelt kérdés
Babám most két hónapos,szeretnék télire babakaját eltenni barackbol,almabol.Esetleg tudtok valami recepteket?Ti szoktatok magatok készíteni vagy inkább megveszitek?
2014. júl. 9. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
jégkockatartóban fagyaszd le pürésítve, és akkor annyit veszel csak majd elő, amennyi épp kell a kóstoltatáshoz.
2014. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 2 dl-es eldobható műanyagpohárban fagyasztottam le, kb. akkora mennyiség mint egy bébiételes doboz.

Gyümölcsöket simán leturmixoltam és úgy tettem el.(meggy, barack,alma, körte)

Sütőtököt megsütöttem és leturmixoltam.

Aztán amikor nagyobb lett és ehetett húst, akkor húslevesként megfőztem a csirkemellet és répával,krumplival meg kis lével leturmixoltam.

2014. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Sütőtök az pont lesz télen is, nem? :)
2014. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3: melyik baba eszik meg egy egész sütőtököt egyszerre a hozzátáplálás kezdetén? februárban hol veszel sütőtököt?
2014. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én simán (esetleg magozva, ahol szükséges) fagyasztva tettem el a dolgokat, mint ahogy nekünk is. Frissen készítem, amikor szükség van rá. Almát és egyéb télen kapható dolgokat viszont teljesen feleslegesnek tartom fagyasztani.
2014. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

piacon vagy zöldségesnél.

A sütőtök többi részét meg megettük mi, nagyon szeretjük. (Krémlevesnek, sülve, sütibe stb.)

3

2014. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Biztos jobb a piacos ki tudja honnan származó februárban, mint a saját kertben termett fagyasztva...

Nálunk senki se szereti a sütőtököt a gyereken kívül, úgyhogy ki kéne dobni,amit nem bír megenni, csak miatta termeljük, tesszük el.

Ahány ház annyi szokás, nem kéne egyből belekötni, ha valaki máshogy csinálja.

2014. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akartam belekötni, csak megjegyeztem, hogy télen kapható, Te meg nem írtad elsőre, hogy a saját termést fagyasztod le, ami teljesen más színben tünteti fel nekem is a helyzetet. :)

Ha lenne saját termésem, én is lefagyasztanám...

2014. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia


én a következőket tettem el-meggy,cseresznye,őszi,szilva,körte.kockázva,pürésitve,vagy simán zacskóba,aventes pohárba.nagyon jól jött,minden elfogyott és télen változatos volt a babám étrendje.a meggyet csak mostam-és zacskóba tettem,a barackfélét pürésitettem,a körtét szilvát szeleteltem.sokkal jobb szerintem,mint az üveges.

2014. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!