Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Megint szuneteltessem? Meddig...

Megint szuneteltessem? Meddig huzodhat ez meg? Mikor fog vegre normalisan enni?

Figyelt kérdés

Jon a foga (elsok meg), front van. Ezekkel tisztaban vagyok.

4 hosan kezdtuk a h.taplalast, de hamar kiderult, hogy abszolut nem kesz ra. Vartu,k egy honapot es ujra kezdtuk.

Egyeb problemat nem okozott nala semmi szerencsere.

5 hosan ujra kezdtuk, nagyon szepen nyitotta a szajat, varta a tizorait. Elso egy het csodas volt, nem is kert tapszert, egybol csak a vizet fogadta el.

Most a heten meg total elutasito. Nem hajlando enni, kitolja a nyelvevel az ennivalot. Barmit adok neki, nem fogadja el.

Hordozoban etetem, de loki ki magat belole, fordulgat ossze-vissza.


Most megint szuneteltessem neki? Varjak, amig 6-7 hos lesz?


Tapos a csibe :)


2014. júl. 20. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Nem véletlenül mondja mindenki, hogy a hozzátáplálást 6 hónapos korban kell elkezdeni. Akkor érett rá az emésztőrendszer. Ne erőltesd, mert tönkremehet a baba bélflórája.
2014. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jucus27 ***** válasza:
Az enyém is tápis,mi 4 hósan elkezdtük a hozzátáplálást bár nem mindig tetszett neki. Most 5és 1/2 hós van 2 foga is! Én mindig olyankor próbáltam neki kanalazóssat adni mikor még nem volt nagyon éhes,mert akkor még volt türelme hozzá,mert amúgy nekem is nyomta magát ki a székből. Az igaz hogy sokan csak 6 hósan kezdik a hozzátáplálást,de más egy anyatejes és egy tápszeres baba. A glutén bevezetését pedig minnél közelebb kell az anyatejes korhoz tenni. Az enyém sajna csak 2 hónapig szopizott ezért 4 hónaposan elkellet kezdeni a glutén bevezetését! (alma kekszel)nekünk így mondta a védőnő!
2014. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerria ***** válasza:

Mi 3 hósan kezdtük a hozzátáplálást, mert a tápi annyira megfogta szegényt...


Most a nagy meleg is bekavar nekik, légy türelmes, kínálgasd és egyél Te is.. előtte. Persze biztos a fogzás is közre játszik, meg a meleg is... könnyebb ilyenkor neki a tápi.


Erőltetni ne erőltesd, de mindig mindig kóstoltasd meg, nem kell, rendben, akkor mehet a tápi.


Kitartást, jól csinálod! :)

2014. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!