Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek hogy újra normálisa...

Manu19 kérdése:

Mit tegyek hogy újra normálisan szopjon 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben ment de kb egy hete nem hajlandó cicilni....egyszerűn elfordul sír ha ébren kinálom hiába éhes nem cicil...csak fél álomban tudom meg szoptatni már kaptunk tápszert is amiböl kétszer muszály volt adnom neki...fejem is a tejet...nagyon szeretném ha újra normálisan cicilne!
2014. máj. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak átmeneti a probléma. Mindkét melleddel baja van? Az én fiam pl. nem szerette a bal mellemet. Vagy lehet, hogy túl gyorsan/lassan jön a tej. Esetleg nem kényelmes neki a pozíció. Ilyenkor kísérletezgetni kell. Amikor a kisfiam olyan 2 hónapos lehetett, egy egész álló nap nem akart szopizni. Csak másnap jöttem rá, amikor takarításnál rendezgettem az ágyat, hogy nem volt a háttámlánál a szoptatós párna. Anélkül nem volt a hátamnak támaszték, és picit meggörnyedtem. A fiamnak ez a pici változAs elég volt ahhoz, hogy ne legyen kényelmes. Másnaptól gyönyörűen szopizott. Most 14 hónapos, és még mindig igényli. Szval, hajrá! Kísérletezz! Addig pedig ha már végképp nem megy, végső esetben álmában szoptasd meg, nehogy megcsappanjon a tejed!
2014. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen fél álomban szopik már egy hete de ma reggel már ébren is el vette :D még csak ugy h mindketten fexünk...eddig mindenhogy cicilt remélem vissza áll a régi rend :)
2014. máj. 9. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, örülök! Akkor további jó szoptatáat!
2014. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. máj. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!