Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hós kortól lehet babát...

Hány hós kortól lehet babát etetőszékben etetni?

Figyelt kérdés

Multifunkciósra gondolok, aminek a támlája dönthető.

A babám még nem tud ülni önállóan, de már az öleben ül, nem akar lefeküdni, 6 hós.


2014. aug. 17. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elejétől, 4 hónapos korától abban etettük, mert már akkor sajtkukac volt, forgott mindkét irányba. Megdöntöttük a támláját (nem teljesen), ez volt a legkényelmesebb mindenkinek.
2014. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is 4 hónapos most és épp a héten ültettem én is már úgy bele, hogy picit megdöntöttem... őt se tudom már a kezemben lefektetni, állandóan ülni akar :) szóval nyugodtan tedd te is bele... tényleg sokkal kényelmesebb...
2014. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Onnantol, hogy onalloan ulni tud.
2014. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hósan tudott ülni magátol a lányom onnantól evett etetőszékben de döntve volt a tâmlája. És csak addig volt benne ameddig evett aztán ki is vettem :)
2014. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi nekünk koraszülött a bab még nem ül önállóan 8 hós, de 6 hós kor óta abba eszik, teljesen hátra döntve, Dévényes mondta megtámasztott gerinccel 15 percet csücsülhet.(de ez kb. olyan mint az autós ülés, ha hátra dönthető, abba többet is)
2014. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. aug. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!