Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mikor adott már a babájának...

Ki mikor adott már a babájának vacsorára tápszer helyett fözeléket vagy valami mást? Hány hónapos kortól lehet a vacsorát is kiváltani más ételre? 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, most 7 hónapos a kislányom!

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én babám anyatejes ugyan, de kb 6hósan kapott 7körül tejpépet, lefekvés előtt cici. Aztán 8hónaposan próbálkoztam főzelékkel, de nem nagyon ette, most 13hós, velünk vacsizik, szendvicsek vagy meleg ételt, aztán lefekvés előtt cici. Barátnőm fia tápszeres, 18hós. Vacsizik 6-7körül 8kor lefekvés előtt pedig tápszert kap. Kérdeztem, hogy meddig csinálja így, és azt mondta neki a dokija, hogy 2éves korig nyugodtan.
2014. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!