Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves gyereketeknek mi az...

1 éves gyereketeknek mi az étrendje?

Figyelt kérdés

Melyik napszakban mit eszik?

Az enyém egy hét múlva lesz egy éves, és most jött el, hogy nem hajlandó megenni a tápszert. Most vettem neki a korához illő italt, arra gondoltam, hogy vacsorára már rendes ételt adok neki, kenyeret, szalámit, paradicsomot, stb., hajnalban meg amikor ébred ezt az italt adnám neki. Illetve ez is tápszer, csak ez a milumilnak egy 9+os tápszere.

Mik a tapasztalatok? Köszönöm!



2014. aug. 22. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejet nassol amikor nem eszik, de kap reggelit ebédet, vacsorát. Mondjuk én főzök rendes vacsorát, kenyeret keveset, szalámit egyáltalán nem kap.
2014. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én már nem eröltetném a tápszert ebben a korban.lehet tejet is,tejitalt-meg gyakorlatilag bármit,az étrendetekből.nekem anyatkjes-de már csak este(meg hajnalban,ha nem alszik vissza 5körül.aztán együtt reggelizünk 8körül.ő is leül velünk,kap 1-2 kekszet.10körül gyümölcs,alvás-utána ebéd.főzelékféle,tészta,rizs,krumpli,husi..-játék,aztán délutáni alvás.fél 5 körül uzsi-gyümölcs,joghurt,túrókrém-és megint együtt vacsorázik a család(jobb esetben,ha nem játszótéren vagyunk)szendvics,sajt..stb-és este szopi

nálunk igy alakul

2014. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!