Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan alakul a 6 hónapos...

Hogyan alakul a 6 hónapos babátok napi étrendje (mikor mit adtok neki)? 4 és fél hónapos korban kezdtük a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hét múlva lesz 6 hónapos


reggeli tápszer 140ml, vagy 120ml (sajnos tápszert nem szereti)

tízórai gyümölcs, ez kb. 150-170gr

ebéd: tápszer és főzelék vagy főzelék vagy csak tápszer

uzsonna: tejpép 150ml

vacsora, lefekvéskor: tápszer 120-160ml


mi nagymértékű bukás miatt tartunk itt, hogy minél előbb kapjon pépeset.


nálad?

2014. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam az alábbiak szerint:


Reggeli: tápszer

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: Főzelék

Uzsonna: tápszer

Vacsora: tápszer


Igazából az uzsonna kiváltását szeretném elkezdeni, de nem tudom, hogy mivel. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy ne gyümölcsöt adjak neki, hanem főzeléket. Sokan viszont gyümölcsöt adnak vagy tejpépet adnak a babájuknak, ezért tanácstalan vagyok.

2014. ápr. 17. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyatejesemnel kb 4hosan kezdtem a gyumik kostoltatasat, kanalazas tanulasat. 5hosan mondta a doktorno, h kezdjunk fozelekezni (szeklet gond miatt volt "surgos"). 1 het mulva lesz 6 hos. Ebedre es vacsira fozelek, gyumolcs 1x, tizoraira vagy uzsira a napi programtol fuggoen, a tobbi idoben szopi. Gyumolcs 100g, fozelek 180g.
2014. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi reggeli 200tápszer,

Tizórai 100gyümi,

Ebed 150-200 tejbegriz pép

Uzsi 100gyümi vagy főzelék

Vacsi200 tápi vagy tejpép

És még éjjel is eszik200 tápot, és nem hízik ugy ahogy kéne.73cm és 7200gm. Mostanában nem akar fözeleket enni, pedig szerintem az táplálobb mint a gyümi.nem tudom hol hibazok, mit javitsak h hizzon!?

2014. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!