Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki milyen nevü joghurtot ad a...

Ki milyen nevü joghurtot ad a babájának? És hány hónapos kortól?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Kizárólag natúr joghurtot, főleg azt, amit itt a helyi tejüzem gyárt (az Őrség szélén lakunk), mert az ahhoz használt tejet nagyjából tudjuk, ki termeli meg. Ha olyat nem kapunk, akkor más "kommersz" márkát, pl Farmer vagy a piros-fehér-zöld "magyar" nevűt.

Kb 7-8 hónapos kortól kapták.

2014. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Jogobellát adtam. A natúr joghurtot sosem ette meg. 8 hónapos korától kapta a fiam.
2014. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Danone natúr joghurt de gyumit pépesítettem hozza . 8 hós korában kapta először . De nem mindig kapja.

Én a humana ill. Nestlé babajoghurtot veszem neki. 6 hós kortól.

Es a pudingot csokis vaníliás 8-10 hós kortól.

2014. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cserpes natúr joghurtot 8 hónapos kortól.Gyümölcsöt is szoktam hozzákaverni.
2014. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a Nestlé és Humana babajoghurtjaival kezdtük, aztán 10 hónapos kora körül kapott először "felnőtt" natúr joghurtot, magában is szépen bekanalazza, de sokszor kap gyümölcspürével összekevert változatot is. (itthoni gyümölcsből)
2014. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7hónaposan kapott Humana babajoghurtot,majd 11hónaposan adtam neki Natúr joghurtot ,gyümölcs pürével. Imádja! Semmi danone,jogobella és más agyon cukrozott,színezett sz.rt nem adok neki . Minek amikor magad is készíthetsz egészséges joghurtot? Nem eszi meg? Gondolom előbb kóstolattad vele a cukros joghurtot mint a natúrt.
2014. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
2-es vagyok. Gondolom nekem szántad a kioktatást utolsó. Először natúrt kapott természetesen (képzeld nem vagyok hülye), de nem kellett neki. Erről ennyit, nem kértem a véleményedet, úgyhogy ne pazarold rám mérhetetlen eszedet.
2014. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én még semmilyen joghurtot sem adtam a babámnak!De akkor valószínü,hogy mi is a natúr joghurttal kezdjük! :-) Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!