Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert nem akar enni a 7...

Miert nem akar enni a 7 honaposom?

Figyelt kérdés

Lassan mar van egy hete, ha nem masfel, hogy nem akar enni.

4 hosan probalkoztunk elsonek, de 6 honaposan kapott ra az izere. Nagyon jol ment onnantol. Imadta az uj izeket. Barmit adtam neki, szinte kivetel nelkul megevett mindent.


Most mar a tizorait es az ebedet is kivaltotta, ugymond eleg hamar.


Elso ket foga kijott mar (alul), valoszinuleg a felso ketto is mostanaban fog kijonni neki.

Tudom, hogy ez is bezavarhat, de ennyire?! Egyaltalan nem nyitja a szajat. Ha igen, akkor is csak szinte resnyire. Tehat eselytelen, hogy megtudjam etetni.


Ilyenkor mit csinaljak vele?


2014. szept. 16. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, mi lenne a jó. Megpróbálhatsz a kezébe adni ennivalót, kiflit, almadarabkát, stb. mert úgyis a szájába vesz mindent, hátha így enne egy kicsit. Ha ezenkívül az anyatejet, vagy a tápszert elfogadja, akkor az egy ideig elég. Semmiképp ne erőltesd! Ha semmi nem megy, beszélj az orvossal, mert komolyabb oka lehet. Szerintem csak egy kis sztrájkról van szó.
2014. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tapszert kap egyebkent, de felek, hogy vissza szokna ra es az egesz hozzataplalosdi ugrott...
2014. szept. 16. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen nem fog visszaszokni. Próbáld úgy, ahogy írtam, közben lásson titeket is, ahogy esztek! Adhatsz egy kicsit a tiédből is, pl. levesből. Jobb ötletem nincs. Első voltam.
2014. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!